hakkımızda

ODAK CNC, talaşlı üretim ve sac pres baskı alanında makina ve otomotiv parçalarının imalatını yapmaktadır. Bununla birlikte siz müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda teknik resim ve numune parçaları esas alarak özel parça üretimlerini kusursuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Daima en kaliteli ürünleri sizlere sunmayı amaçlamış olan Odak CNC, farklı alanlar da müşteri edinerek tüm sanayi dallarında kendini geliştirmektedir. Büyümemizin devam etmesin de etkin rol oynayan hususların birkaçı kalite, hizmet, müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamaya çalışmak ve o doğrultuda ilerlemek. Kurulduğu günden itibaren kendini sürekli geliştirmekte olan uzman ekibi sayesinde müşterilerine teknik ve ticari anlamda sorunsuz hizmet verdiği için sektöründe güvenilen firmalar arasında yer etmeyi başarmıştır.

Sipariş edilen ürünü zamanında ve eksiksiz teslim etmek firmamızın en önemli misyonudur. Bu misyona bağlı kalmak amacıyla teknoloji ve insan kaynakları yatırımlarımız durmaksızın devam etmektedir. Geleceğin daha fazla üreten Türkiye’sinde katkımızı sürekli arttıracak olmanın heyecanıyla üretmeye durmadan devam edeceğiz. Bu heyecanımızı paylaşan herkese sonsuz teşekkürler.

Vizyonumuz;

• Kanıtlanmış başarı çizgimizi korumakla yetinmeyip sürekli gelişim bilincini uygulamak ve tüm bunların sürekliliğini, çalışanları ve müşterileri ile beraber gerçekleştirebilen bir hizmet kurumu anlayışı sağlamak,

Misyonumuz;

• Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak

• Müşteri beklentilerini iyi anlayarak en hızlı ve en iyi şekilde hizmetlerini sürmektir

• Teknolojinin en son olanaklarını ilkeli, yenilikçi ve rekabetçi bir anlayış ile kullanmak

• Sürekli araştırarak ve geliştirerek her zaman en iyiyi başarmak

• Dünyadaki gelişmeleri takip etmek ve aynı anda bunları müşterilerimize ulaştırmak